Цікаво знати

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ: 7 КОРИСНИХ ІДЕЙ ТА ІНСТРУМЕНТІВ

Інтерактивна книга

Останнім часом формат інтерактивної книги набирає все більше популярності в Україні. Їх використовують, як для розваг та розвитку дітей, так і для навчання дорослих.  Текст, доповнений 3D моделями, аудіо, відеоматеріалами та тематичними анімаціями здатен більше зацікавити людину, а отже запам’ятовується надовго.
Як це працює? При дотику до екрану відповідні елементи починають певним чином рухатись. У такий спосіб кожен учасник, маючи доступ до  додатку на мобільному телефоні, може бути не лише слухачем, а й відчути себе активним учасником певних подій.
 Як створити?
Інтерактивні книги можна придбати на сайтах видавництв або у книжкових магазинах. Зазвичай посилання на додаток, за допомогою якого книга перетворюється на інтерактивну, знаходиться на обкладинці самої книги.
Хмара тегів

Хмара тегів або хмара слів – це візуальне відтворення списку слів, міток чи категорій на єдиному спільному зображенні, який успішно можна використати в навчальній роботі. За допомогою таких хмар можна візуалізувати термінологію з певної теми у більш наочний спосіб. Кольорова хмара зі слів приковує погляд до об’єкта і змушує зосередитися на конкретних понятійних категоріях.  Хмара містить в собі як візуальну інформацію, так і змістовне навантаження – сам текст. Це сприяє більш ефективній роботі з інформацією.

Як створити?
За допомогою таких онлайн-сервісів, як
WordClouds
Worditout

Трейлер

Це короткий відеоролик на 3-5 хвилин, що доповнює розповідь про певне явище, історичну подію, книгу. Як правило цей метод можна використовувати для подачі будь-якої інформації, на будь-яку тему. Відповідно до поставленої  мети роботи, до підготовки трейлера можуть бути залучені всі учасники освітніх програм.

Для роботи з даною  методикою необхідно володіти навичками відео зйомки  та монтажу.
Як створити?
Створювати відео можна за допомогою спеціальних програм, які встановлюються на персональний комп’ютер чи у мобільний телефон. Для користувачів ПК будуть корисні такі програми, як
Windows Movie Maker
 (для початківців)
Vegas Pro 
(для більш впевнених користувачів).
Якщо створювати відео вам зручніше через мобільні додатки, то зверніть увагу на
PowerDirector Video Editor

Новинки

Google запустив домени .new для швидкого створення документів Достатньо лише перейти за короткою адресою doc.new Крім Google Документів короткі посилання були створені для інших сервісів компанії:
 Таблиці, Форми, Презентації та Сайти.
✅ Створити новий документ - doc.new, docs.new, document.new
✅ Нову таблицю - sheet.new, sheets.new, spreadsheet.new
✅ Презентацію - slide.new, slides.new, deck.new, presentation.new
 ✅ Сайт - site.new, sites.new, website.new


Немає коментарів:

Дописати коментар